Smart Strategies for Delivering 5-Star Customer Service | Inc.com

یکی از وبلاگنویسان چالشی برگزار کرده که شما میتوانید در دسته بندی مشخص به وبلاگ‌هایی که دوست دارید، رای بدهید. ایده اینکار وقتی بوجود آمد که "بلاگ بیان" دیگر آن حضور سابق را نداشت!

قالب‌های رسمی، لیست وبلاگ‌های برتر، اخبار وبلاگ، پشتیبانی و تعامل و هر چیزی که به "بیان" مربوط میشود، خیلی وقت است کهنه و قدیمی شده است. "بیان" را میتوان به ماشینی تشبیه کرد که فقط روشن است و به هیچ وجه قدمی رو به جلو برنمیدارد!

بر خلاف خیلی از شبکه‌های اجتماعی، پیدا کردن کاربر و وبلاگنویس در "بیان" چندان آسان نیست؛ شاید برای همین است که تعداد دنبال کنندگان و مخاطبین یک وبلاگ هر چقدر هم که کم باشد اما ارزش بالایی دارد.

سری بزنیم به لیست وبلاگ‌های برتر! وقتی یک وبلاگ برتر اعلام میشود صرفا بر اساس برخی از معیار‌ها است و این مفهموم را ندارد که وبلاگ مذکور در تمام زمینه‌ها برتری دارد! این چالش هم که خیلی وقت نیست برگزار شده، هدفش تعیین یکسری از وبلاگ‌ها در موضوعات مشخص است و ملاک پرطرفداری تعداد رای‌هایی است که به وب داده میشود.

یک وبلاگ (best-blogs.blog.ir) برای این چالش ایجاد شده تا شما براحتی بتوانید رای خودتان را ثبت کنید، اگر هم سوالی در این زمینه دارید در خود وبلاگ تمام شرایط و قوانین توضیح داده شده است. خوبی این چالش این است که فرصتی به وبلاگ‌های نوپا و کم مخاطب برای معرفی خودشان به بقیه میدهد. اگر وبی را میشناسید که محتوای خوبی ارائه میدهد اما هنوز کاربران زیادی ندارد حتما به آن رای بدهید.

تمام چیزی که لازم بود گفته شد و میرسیم به کلام آخر! اگر حتی یکی از مطالب این وبلاگ تابحال برایتان مفید بوده، خوشحال میشوم به این وبلاگ هم رای بدهید:)