با رعایت این ۷ نکته سلفی های جالبی بگیرید

اکثر افراد یکبارم که شده از خودشان سلفی گرفته‌اند! جدای ازکسانی‌که مدام در همه حال درحال سلفی گرفتن هستند و کسانی‌که با مونوپاد اعصاب آدم راخرد می‌کنند، سلفی گرفتن هم می‌تواند کارجالبی باشد، پس چرا کمی آن ‌را خلاقانه ترنکرده و بیشترمعروف و دوست داشتنی‌اش نکنیم؟ شما باید سعی کنید چیزهای جدیدی را درسلفی‌تان استفاده کرده واز روند معمول آن کناره‌گیری کنید. با ما همراه باشید.

 

1-روی دیگرتان رانشان دهید

آیا به حیوانات بامزه‌ای که بتوانید با آن‌ها عکس بیندازید دسترسی دارید؟پس چرا از آن‌هااستفاده نمی‌کنید تا سلفی‌های جالبی را در حالی‌که نصف انسان و نصف حیوان بنظر می‌آیید بگیرید؟حیوان خود را جوری که دوست دارید جلوی دوربین تنظیم کنید و بعد از خودتان عکس بگیرید. این کار خیلی تک‌تر و خلاقانه‌تر از استفاده ازفیلترهای صورت اینستاگرام یا اسنپ چت است.

 

2-روی جزئیات تمرکز کنید

با تمرکز بر روی جزئیات مهم سعی کنید داستانی را از پس سلفیتان به نمایش بگذارید.چند لحظه فکرکنید و چیزی که خیلی به آن علاقه دارید را پیداکرده و سپس به این فکرکنید که چطور می‌توانید ازطریق عکس آن را به نمایش بگذارید.مثلا به موسیقی یا بسکتبال علاقه دارید؟خودتان را در حین تمرین با ساز یا یونیفورم ورزشی به نمایش بگذارید.بدین طریق شما لایک کسانی که د راین زمینه ها با شما تفاهم دارند را 100 درصد جذب می‌کنید.

 

3-اکسسوری اضافه کنید

برای این‌که بتوانید داستان بهتری در تصویر بگنجانید، اکسسوری به تصویرتان اضافه کنید.می‌تواند یک گردنبند خاص، عینک، ساعت، یا چنین چیزهایی باشد و درانتها هم تمامی هشتگ‌های مرتبط را اضافه کنید.

 

4-سلفی های گروهی

این مورد کمی تاقسمتی بحث برانگیز است چرا که به طور معمول پیشنهاد می‌شود که درعکس ها حداکثر دو نفر را بگنجانید، اما ما به شما می‌گوییم که گاهی ریسک کرده و سلفی گروهی بگیرید.مثلا دفعه ی بعد که خواستید با دوستان‌تان سلفی بگیرید، همه‌تان فیگورسلفی گرفتن بگیرید.این کار 2 مزیت دارد؛ اول اینکه همه یک عکس با یک خاطره‌ی خوش خواهید داشت و دوم اینکه میتوانید سلفی‌های جالبی بگیرید.

 

5-بپوشانید

بانشان دادن فقط بخشی از چهره‌تان کمی مرموزبازی دربیاورید. برای پوشاندن بخشی ازصورت‌تان از اشیا یا زاویه‌ی خود دوربین استفاده کنید.این کار کمی کنجکاوی دیگران را برانگیخته و باعث می‌شود عکس هنرمندانه‌تری بگیرید.

 

6-از سایه‌تان عکس بگیرید

وقتی از سایه‌تان عکس می‌گیرید لازم است که دو نکته را به‌خاطرداشته باشید؛ اول برای این‌که سایه‌تان واضح باشد خورشید باید پشت سرتان باشد و دوم این‌که سطح مناسبی را پیداکنید که سایه‌تان مشخص باشد.

 

7-از انعکاس‌ها استفاده کنید

این مورد هم دوباره یک مورد بحث برانگیز است؛ اگر می‌خواهید ریسک نکنید، بهتراست که انعکاس‌های کمتری درتصویرتان باشد اما اگرمی‌خواهید کمی چالش برانگیزتر عمل کنید بدنیست بدانید که انعکاس‌های بیشتر، سطح سلفی‌تان را یک مرحله بالاترمی‌برند.خبر خوب این است که کلی منبع برای انعکاس وجود دارد مثل عینک آفتابی، آیینه‌ی ماشین، ویترین مغازه‌ها و غیره .


منبع: digiro.ir