Where your words didn't have value, Don't change your words, change your place

کدهای مخفی سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل

با کد های مخفی سیم کارت های اعتباری ایرانسل آشنا شوید.

کدهای مخفی سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل

مدت زمانی است که شرکت ایرانسل، توانسته است با بهره‌گیری از شرایط و ویژگی‌های منحصر به فرد و همچنین ارائه سرویس‌های قابل رقابت با دو اپراتور دیگر بازار خوبی را در جامعه امروزی موبایل ایران فراهم نماید. همچنین اخیرأ قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل به 15 هزار تومان کاهش یافته است و با قابلیتهایی که به تنهایی فراهم کرده است همانند MMS و GPRS توانسته است استفاده کنندگان زیادی را جدب کند. اما این سیم‌کارت‌های اعتباری نیز در دورن خود ترفندهای مخفی را دارا هستند! فعال‌سازی پیامگیر، فعال‌سازی ذخیره شماره، حذف همه سرویس ها، دریافت تنظیمات MMS، دریافت تنظیمات GPRS، این موارد هستند که به وسیله کد مخفی که با آنها داده می‌شود امکان دریافت آنها از طریق گوشی امکان پذیر میباشد.
 

کافی است در گوشی ای که یک سیم‌کارت اعتباری ایرانسل در داخل آن قرار دارد، کدهای زیر را توسط کلیدهای گوشی وارد نمایید:

 

فعال‌سازی پیامگیر :

*140*3*1*#1

فعال‌سازی ذخیره‌ی شماره‌ی تماس‌گیرنده :

*140*3*1*#3

حذف همه سرویس ها :

*140*3*1*#4

دریافت تنظیمات MMS :

*140*3*1*#5

دریافت تنظیمات GPRS :

*140*3*1*#6

 

لازم به ذکر است سرویس ذخیره‌ی شماره‌ی تماس‌گیرنده شما را قادر می سازد تا بدانید در زمانی که در دسترس نبوده‌اید، چه کسانی با شما تماس گرفته‌اند. چنانچه تلفن همراه‌تان خاموش بوده یا خارج از محدوده پوشش شبکه باشد، کسی که با شما تماس می‌گیرد، به یک سرویس پیام‌گیر هدایت می‌شود  که در آنجا شماره این شخص ذخیره می‌شود. هنگامی که تلفن همراه‌تان مجدداً در دسترس قرار گیرد، لیستی از تمام شماره‌هایی که با شما تماس گرفته‌اند به همراه زمان این تماس‌ها از طریق SMS برای شما ارسال می‌گردد. این سرویس و سرویس پیام‌گیر صوتی نمی‌توانند همزمان فعال باشند. شما تنها می‌توانید از یکی از دو سرویس ذخیره‌ی شماره‌ی تماس‌گیرنده یا پیام‌گیر صوتی در یک زمان استفاده نمایید.

  • دنیای کامپیوتر
سیّد محمّد جعاوله
ممنونم.
خواهش میکنم.
امیررضا کرمی(کامیار)
خوب بود
متشکرم.
..جهان ..
سلام
سپـــــــــاس
با سلام
ممنـــــون
محسن رحمانی
تشکر مهندس .
نظر لطفته سرباز وطن
مهدیه ...
انشاالله این بخش "حذف تمام سرویس ها" کاربرد داشته باشه ...!!! ما که هر کاری میکنیم برمیگرده سر خونه اول ... و هزینه کم میکنه ...!!!
ایرانسل است دیگر...
هــَمــٰزاٰد مـَـرگـــ... ...
رایتل دارم متاسفانه خخخ
☻☻☻
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


کامپیوتر مانند یک همراه است. باید یاد گرفت چطور با این همراه کار و آن را کنترل کرد. برای همین ما اینجا هستیم. کمک به شما یعنی کمک به خود ما.
 
❤Hello Iranians❤
 
تبلیغات